Ürün Sepetinize Ekleniyor...

Kargo & Teslimat

Bilmenizde fayda var !


Civata Sepeti olarak sadece Türkiye'nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya müşterimizin bilgisi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.


Sipariş ve teslimat


www.civatasepeti.com.tr ‘den oluşturulan Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1- 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin konumuna göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size tarafımızdan bize paylaştığınız iletişim bilgilerinden dönüş sağlanacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gereklidir. Özel üretim olan civatalarımızdan talep oluşturduğunuz zaman üretim bilgisine göre teslimat bilgisi tarafınıza bilgi verilecektir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslimat yapılmaktadır.